Önceki Müdürlerimiz

ADI SOYADI GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ GÖREV BİTİŞ TARİHİ
PROF.DR. KUDDUSİ CENGİZ Ekim 1988 Ekim 1996
DOÇ.DR. ÖMER KURU Aralık 1996 Kasım 1998
YRD.DOÇ.DR. CİHAD DÜNDAR Aralık 1998 Eylül 2000
PROF.DR. YÜKSEL BEK Eylül 2000 Ekim 2000
PROF.DR. FULYA TANYERİ Ekim 2000 Şubat 2002
DOÇ.DR. FUNDA ELMACIOĞLU Mart 2002 Ekim 2002
PROF.DR. AHMET YAŞAR TURANLI Kasım 2002 Ekim 2008
PROF.DR. NİYAZİ TAŞCI 26.09.2008 07.03.2016
PROF.DR. ÖZEN KULAKAÇ 07.03.2016 22.09.2016
YRD.DOÇ.DR. FARUK TAN 22.09.2016 DEVAM EDİYOR